امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50432
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 77
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهارداشت: جشن عاطفه‌ها امسال در 3 روز متوالی در سطح کشور برگزار خواهد شد. وی تصریح کرد: زنگ جشن ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهارداشت: جشن عاطفه‌ها امسال در 3 روز متوالی در سطح کشور برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: زنگ جشن عاطفه‌ها در دهم مهرماه با حضور مسئولان آموزش و پرورش، مدیران مدارس، در سطح کشور نواخته خواهد شد.

ستاری بیان داشت: زنگ جشن عاطفه‌ها در تهران با حضور سرپرست آموزش و پرورش در یکی از مدارس تهران به صورت نمادین نواخته خواهد شد.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ادامه داد: پس از جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مدارس و مساجد و پایگاه‌های کمیته امداد، سریعاً اقدام به توزیع کمک‌های جمع‌آوری شده می‌کنیم به طوریکه براساس برنامه‌ریزی انجام شده کمک‌های جمع‌آوری شده در مدارس توسط انجمن اولیاء و مربیان در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار میگیرد.

وی بیان داشت: براساس آمار یک میلیون و 400 هزار دانش‌آموز نیازمند در کشور وجود دارد که از این تعداد 700 هزار دانش‌آموز تحت پوشش امداد هستند.

ستاری تاکید کرد: دانش‌آموزان نیازمندی که از طریق وزارت آموزش و پرورش شناسایی شده‌اند به کمیته امداد معرفی و در نهایت مجموعه امداد کمک‌های موردی را به آنها خواهد داشت.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد تصریح کرد: در روزهای گذشته کمیته امداد اقدام به توزیع لوازم تحریر، پوشاک به دانش‌آموزان نیازمند کرده است که این کار تا روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار