امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50433
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 75
همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: در دوره جدید فعالیت بهزیستی بسته‌ها و خدمات جدیدی پیش‌بینی شده است و در این دوره بنا ...

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: در دوره جدید فعالیت بهزیستی بسته‌ها و خدمات جدیدی پیش‌بینی شده است و در این دوره بنا داریم تعداد خدمات خود را به مددجویان و جامعه هدف، گسترش دهیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون خدمات خوبی به جامعه هدف در بخش‌های مختلف ارائه می‌شود که رضایتمندی جامعه هدف را در بردارد.

هاشمی بیان داشت: با تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از این پس معلولان ام‌اس تحت پوشش خدمات بهزیستی قرار می‌گیرند و بستر ارائه این خدمات پیش‌بینی شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه به توفیقات به دست آمده از سوی فرزندان تحت پوشش بهزیستی در مسابقات مختلف ورزشی اشاره کرد و گفت: یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی توانمند‌سازی در حوزه‌های مختلف و به خصوص در ورزش است که در دو سال گذشته اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی در ادامه به آخرین وضعیت لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بد‌سرپرست اشاره کرد و گفت: این لایحه هم اکنون در کمیسیون‌های مختلف‌ مجلس بررسی شده است و قرار است پس از تعطیلات مجلس در صحن علنی مطرح شود.

هاشمی تصریح کرد: ایرادات گرفته شده از سوی شورای نگهبان در لایحه اشاره شده برطرف شده و پیش‌بینی می‌شود این در لایحه در هفته آینده به تصویب نهایی برسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها