امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50438
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 62
«جعفر العلوی»، عضو ارشد جریان «عمل اسلامی» بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در «منامه»، با اشاره به موج ...

«جعفر العلوی»، عضو ارشد جریان «عمل اسلامی» بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در «منامه»، با اشاره به موج دستگیری نیروهای انقلابی در بحرین، اظهار داشت: این اقدامات، حملاتی برنامه‌ریزی شده علیه شیعیان بحرین است و در واقع آل خلیفه در برخورد با نیروهای انقلابی، فریبکاری را در پیش گرفته است.

وی تاکید کرد: حمله به مساجد و تعرض به امامان جماعت، نشانه روشنی از حمله نیروهای آل خلیفه علیه شیعیان بحرین است.

العلوی در ادامه تصریح کرد: تهدید آیت الله «شیخ النجاتی»، از علمای برجسته بحرین و سلب تابعیت بحرینی از بسیاری از علمای کشور، چیزی جز حمله برنامه‌ریزی شده علیه شیعیان و حتی نسل کشی آنان نیست.

وی با اشاره به دستگیری «خلیل المرزوق»، معاون سیاسی دبیرکل، جمعیت الوفاق، گفت: این اقدام، نشان می‌دهد که نظام حاکم تحمل شنیدن سخن حق را ندارد.

العلوی در مورد موج دستگیری نیروهای انقلابی و اعمال فشار بر فعالیت سیاسی و قانونی در بحرین، اظهار داشت: آل خلیفه به هیچ وجه با فعالیت سیاسی موافق نیست، مگر اینکه در راستای اهداف و نقشه‌های مورد نظر آن باشد.

وی دستگیری «عبدالهادی الخواجه»، فعال سیاسی بحرینی و زینب دختر او و نیز «نبیل رجب» از فعالان حقوق بشر بحرین را نشانه روشنی بر مخالفت آل خلیفه با هرگونه فعالیت قانونی و حقوقی دانسته و تصریح کرد: آل خلیفه پیش از آن نیز جمیعت عمل اسلامی را هدف قرار داده و تعدادی زیادی از اعضا و نیز رهبران آن را دستگیر کرد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها