امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50450
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 136
محمدهادی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص بازی در نخستین فیلم بلند سینمایی شهاب حسینی گفت: فیلمنامه «ساکن طبقه وسط» قرار بود آخرین ...

محمدهادی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص بازی در نخستین فیلم بلند سینمایی شهاب حسینی گفت: فیلمنامه «ساکن طبقه وسط» قرار بود آخرین فیلمی باشد که من در سینما می‌سازم اما وقتی شهاب حسینی آنرا خواند علاقه مند شد تا خودش این فیلمنامه را بسازد و بسیار خوشحالم «ساکن طبقه وسط» قرار بود آخرین فیلم من باشد اما خوشحالم که اولین فیلم دوست عزیزم شهاب حسینی شد.

وی افزود: به هرحال لازم است تا گاهی آن سوی دوربین را هم تجربه کرد و علت بازی من در «ساکن طبقه وسط» هم اصرار شهاب بود که حتما باید این نقش را بازی کنم و من هم دوست داشتم تا خیال دوست عزیزم را بابت مناسب نقش روانپزشک فیلم راحت کنم.

کارگردان فیلم‌های «برف روی شیروانی داغ» و «غیرمنتطره» که حسینی در آنها یژبه ایفای نقش پرداخته است، ادامه داد: البته نقش روانپزشکی که من در اینف یلم بازی می‌کنم تنها به جهت وجه پزشک بودن با من شباهت دارد و از نظر ویژگی‌های شخصیت اجتماعی بسیار از من دور است و تنها به دلیل اینکه احساس کردم با بازی در این نقش خیال شهاب حسینی راحت می‌شود، چنین مقابل دوربین قرار گرفتم و بسیار خوشحالم فیلمی که قرار بود آخرین ساخته من در سینما باشد اکنون اولین فیلم سینمایی دوست عزیزم شهاب حسینی شده است.

کارگردان «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» که قر ار است اواخر مهرماه در گروه عصر جدید اکران شود در خصوص کار جدید خود گفت: فیلمنامه «لذت نیمه شهریور» را آماده ساخت دارم و قرار است برای پروانه ساخت به زودی به ارشاد ارائه شود که در صورت صدور پروانه ساخت نیمه دوم سال آنرا کلید خواهم زد.

براساس این گزارش، شهاب حسینی نقش اصلی «ساکن طبقه وسط» را که یک نویسنده است بازی می‌کند و کریمی که فیلمنامه این کار را نگاشته، در نقش یک پزشک روانکاو به ایفای نقش می پردازد.

حسین یاری، فرهاد اصلانی، ساره بیات، هنگامه قاضیانی، طناز طباطبایی، آنا نعمتی، بابک حمیدیان، نیما رییسی، فرید سماواتی و حسین محجوب دیگر بازیگران «ساکن طبقه وسط» هستند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها