امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50452
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «عملیات125» به سرپرستی سعید دیانتی برای پخش از سیمای بوسنیایی این شبکه به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «عملیات125» به سرپرستی سعید دیانتی برای پخش از سیمای بوسنیایی این شبکه به بوسنیایی زیرنویس شده و به زودی در جدول پخش این شبکه قرار خواهد گرفت.

متون «عملیات 125» را عادل حاج محمد بگوویچ ترجمه و ندیم بگوویچ ویراستاری کرده و فریده احدزاده نیز اپراتوری زیرنویس این مجموعه را انجام داده است.

سری سوم سریال «عملیات 125» در ۲۶ قسمت دارای دو فصل است که مسعود آب‌پرور موفق شد در ۱۷ قسمت ساخت فاز اول آن را به پایان برساند و فاز دوم آن نیز بار دیگر به بهروز افخمی سپرده شد. سری نخست این مجموعه را بهروز افخمی، سری دوم را محمدرضا آهنج و فاز اول سومین سری را مسعود آب‌پرور کارگردانی کرده‌اند و داود هاشمی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی است.

این سریال تلویزیونی که نمایشگر عملیات  گروه آتش نشان125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران است، علاوه بر نمایش عملیات های اطفای حریق، به زندگی شخصی آتش نشانان نیز می پردازد.

در این مجموعه، عبدالرضا اکبری، ایمان صفا، امیررضا دلاوری، مجید مشیری، کاوه خداشناس، مجتبی رجبی معمار، افشین سنگ‌چاپ، محمد رفیعی، حمید جدیدی، بیتا سحرخیز، مرجان شکوفکی، محمد عمرانی، شیوا خسرومهر، محمد بزرگمهر، متین سادات ستوده، مهرداد فلاحتگر، فاطمه طاهری، مجید معافی، فرحناز منافی‌ظاهر، مجید رحمتی، بیوک میرزایی و... به ایفای نقش پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار