امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50467
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 54
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات ...

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره «نرمش قهرمانانه»، اظهار داشت: «نرمش قهرمانانه» به معنای حرکت با حفظ اصول و ارزش‌های انقلاب بدون هیچ‌گونه عدول از آرمان‌های انقلاب است.

وی افزود: اینها آرمان‌هایی است که برای آنها شهید و جانباز دادیم، ایستادگی کردیم، 34 سال مقاومت کردیم و کوتاه نیامدیم، آرمان‌هایی که ملت ایران برای آنها 34 سال خون دل خورد اما هرگز عقب‌نشینی نکرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: «نرمش قهرمانانه» یعنی یک استراتژی و استفاده از اصل غافل‌گیری برای رسیدن به اهداف و آرمان‌ها؛ باید طوری عمل کنیم که ضمن رسیدن به حقمان، مقابل هرگونه سوء استفاده و برداشت غیرمنطقی و غیراصولی طرف دیگر بایستیم.

آصفری با بیان اینکه باید روش گفت‌وگو و مِتُد جدید بدون عقب‌نشینی از اصول و ارزش‌ها را پیش بگیریم، تصریح کرد: نرمش به هیچ وجه به معنای عقب‌نشینی از اصول انقلاب نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها