امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50471
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، براساس آخرین تصمیم‌گیریهای صورت گرفته در خصوص اختیارات و وظایف سازمان فضایی ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، براساس آخرین تصمیم‌گیریهای صورت گرفته در خصوص اختیارات و وظایف سازمان فضایی کشور که هم اکنون زیر مجموعه نهاد ریاست جمهوری قرار دارد، اختیارات این سازمان در خصوص ماهواره‌های مخابراتی به وزارت ارتباطات واگذار شد.

بنابراین گزارش براساس بررسی کمیته ویژه‌ای که برای بررسی ساختار این سازمان زیر نظر اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور ایجاد شده است، وظایف ماهواره‌های مخابراتی از وزارت ارتباطات غیر قابل تفکیک عنوان شده است.

این کمیته متشکل از سردار فرحی ریاست سازمان هوا و فضا وزارت دفاع، شفقتی ریاست سابق سازمان فضایی، بازرگان از مدیران پیشین سازمان فضایی، فاضل جانشین فعلی این سازمان و دکتر امّی از متخصصان هوا و فضا تشکیل شده است.

با این حال بررسی این کمیته در خصوص وظایف ستادی این سازمان و همچنین فعالیت‌های آن درباره سایر فعالیت‌ها همچون ساخت ماهواره‌های سنجش از راه دور و همچنین فعالیت‌های فضایی همچنان ادامه دارد و در نهایت برای تایید نهایی خدمت رئیس جمهور ارائه خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها