امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50477
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا جاوید  با اشاره به این که طرح تفصیلی تهران از ابتدای سال 91 اجرا شد و توانست پاسخ خوبی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا جاوید  با اشاره به این که طرح تفصیلی تهران از ابتدای سال 91 اجرا شد و توانست پاسخ خوبی به نیازهای شهروندان دهد ، گفت : بعد از این مرحله شناسایی بازخوردها و نقاط ضعف و قوت این طرح شناسایی و به این ترتیب تدقیق در ایان سال اول اجرا انجام شد.

وی افزود : نتایج این تدقیق بر روی نقشه های طرح تفصیلی منعکس شد و با تصویب آن توسط اعضای کمیسیون ماده 5 بر روی سامانه اطلاع رسانی شهرداری قرار گرفت.

جاوید تصریح کرد :  شهروندان هم اکنون به اطلاعات تدقیق شده طرح تفصیلی از طریق سایت  شهرداری تهران دسترسی دارند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در ادامه با اشاره به وضعیت تدقیق طرح تفصیلی گفت : د ربرخی نقاط جنوب تهران ، پهنه های کار و فعالیت و مختلط بر روی کوچه هایی لحاظ شده بود که بیشتر بافت آن مسکونی بود که در فرآیند تدقیق این اصلاح صورت گرفت و همچنین د رنقاطی از تهران که نفوذ کار و فعالیت در بافت مسکونی صورت گرفته بود و مستعد پهنه کار و فعالیت بود و به عنوان پهنه مسکونی در طرح پیش بینی شده بود این نقاط نیز اصلاح شدند و به پهنه های مختلط و یا کار و فعالیت تغییر کردند .

جاوید از افزایش فضای سبز شهر تهران طی فرایند تدقیق طرح تفصیلی خبر داد و گفت : در ان فرآیند 700 هکتار به پهنه G و یا همان فضای سبز شهر تهران افزوده شد که این از مزایای تدقیق طرح تفصیلی در سال اول اجراست.

به گفته معاون شهردار تهران ، درسال اول اجرا  اهداف تعریف شده این طرح که منجر به کارامدی بیشتر این طرح شود تا حدود زیادی محقق شد و امیدواریم این روند در ادامه نیز با موفقیت پیش رود .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار