امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50478
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی محمد قلی ها  با بیان این مطلب اظهار کرد : در مهرماه سال 90 مترو تهران 50 میلیون سفر را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی محمد قلی ها  با بیان این مطلب اظهار کرد : در مهرماه سال 90 مترو تهران 50 میلیون سفر را تحت پوشش قرار داد و در مهرماه سال 91 نیز 59 میلیون سفر با مترو صورت گرفت ، که پیش بینی می شود در مهرماه سال جاری تعداد سفرهای مترو به 70 میلیون سفر افزایش یابد.

وی تصریح کرد: مترو تهران توانسته جایگاه و سهم قابل توجهی از سفرهای پایتخت را تحت پوشش خود قرار دهد و خوشبختانه هرچه خطوط مترو گسترده تر و ناوگان افزایش می یابد استقبال شهروندان از مترو نیز بیشتر و بیشتر می شود.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه خاطر نشان کرد: همزمان با آغاز مهرماه ، مترو تهران با تمام ظرفیت و توان به شهروندان خدمات رسانی خواهد کرد ، چنان چه در هر خط 2 قطار و در مجموع 10 قطار به مجموع ناوگان مترو افزوده می شود تا بتوانیم در ساعات پیک ترافیک صبح گاهی و عصر گاهی(از 6 و نیم صبح تا 10 صبح و از 3 و نیم  تا 7 و نیم بعد از ظهر) نسبت به اعزام قطارهای کمکی و فوق العاده اقدام کنیم.

وی خاطر نشان کرد: براین اساس سرفاصله حرکت قطارها در ساعات اوج ترافیک کاهش خواهد یافت و قادر به افزایش ظرفیت مترو در تمام خطوط خواهیم بود.
انتهای پیام/
   
 
   
 
قلی ها تاکید کرد: براساس پیش بینی های صورت گرفته تعداد سفرهای مترو در مهرماه حدود 25 درصد افزایش خواهد یافت که در صورت بهره برداری از نیمه جنوبی خط 3 مترو بازهم بر این تعداد افزوده می شود و پیش بینی می شود با بهره برداری از نیمه جنوبی خط 3 در همان ابتدا حداقل 300 هزار سفر به تعداد سفرهای مترو تهران افزوده شود.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها