امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50503
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 115
«مجید میلاد» از اعضای سرشناس جمیعت الوفاق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در «منامه»، اظهار داشت: برای احقاق حقوق ...

«مجید میلاد» از اعضای سرشناس جمیعت الوفاق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در «منامه»، اظهار داشت: برای احقاق حقوق مشروع بحرینی‌ها بر اساس قوانین و منشورهای بین المللی، سرنگونی آل خلیفه به عنوان یک ضرورت مطرح است.

وی با اشاره به اینکه آزادی و حفظ شرافت مردم و برخورداری از امکان برگزاری انتخابات سالم از جمله حقوق مشروع هر ملتی است، تصریح کرد: برخورداری بحرینی‌ها از این حقوق، نیازمند سرنگونی آل خلیفه است.

میلاد با تکذیب خبر دولت بحرین و احزاب حامی آن مبنی بر انصراف گروه‌های انقلابی از گفت‌وگوی ملی به دلیل شکست سیاسی آنان، اظهار داشت: شکست خورده کسی است که چیزی برای عرضه ندارد، در حالی‌که گروه‌های انقلابی بحرین پیش از ماه رمضان و قبل از آغاز مجدد گفت‌وگوها، دیدگاه خود را برای از سرگیری گفت‌وگو ها اعلام کرد.

وی که از اعضای دبیرخانه جمعیت الوفاق است، در ادامه این سوال را مطرح کرد که در حالی‌که ما برنامه سیاسی روشنی داشته و چاره‌ای جز سرنگونی آل خلیفه و احقاق حقوق مردم نمی‌بینیم، چرا باید شکست خورده قلمداد شویم؟

این انقلابی بحرینی در مورد دلایل خودداری نیروهای انقلابی در گفت‌وگو با نظام حاکم، اظهار داشت: ما دلایل این اقدام را با صدور بیانیه‌ای به روشنی اعلام و تاکید کردیم که به دلیل سرنگونی نیروهای انقلابی از سوی نیروهای آل خلیفه، در گفت‌وگو با آن شرکت نمی‌کنیم، زیرا از زمان آغاز این گفت‌وگو، سرکوب جوانان و دستگیری آنان دو چندان شده است.

وی تاکید کرد: نیروهای انقلابی بحرینی هیچ نشانه‌ای حاکی از جدی بودن آل خلیفه بر گفت‌وگوها مشاهده نکرده، بلکه دریافته است که آل خلیفه درحال وقت‌کشی است و برای حفظ قدرت، حاضر است کشور را به آتش بکشد، در حالی‌که وضعیت حقوق بشر نیز بیش از پیش درحال بدتر شدن است و به اندازه سرسوزن بهبود پیدا نکرده است.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها