امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5052
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس، بهنام محسنی با اشاره به عرضه 100 درصد از سهام شرکت صنایع ماشین های الکتریکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس، بهنام محسنی با اشاره به عرضه 100 درصد از سهام شرکت صنایع ماشین های الکتریکی جوین، اظهارداشت: سازمان خصوصی‌سازی به وکالت از سازمان گسترش و نوسازی ایران قصد دارد، 200 میلیون سهم شرکت صنایع ماشین‌های الکتریکی جوین که از این تعداد 10 میلیون سهم ترجیحی است، به قیمت پایه هر سهم هزار و 792 ریال دوشنبه 30 اردیبهشت در بازار سوم به فروش برساند.

وی ادامه داد: شرایط پرداخت 10 درصد نقد و بقیه اقساط 8 ساله با نرخ سود 15 درصد به صورت یکجا و نقد و یا نقد اقساط بوده و مبلغ سپرده شرکت در این رقابت، 10.7 میلیارد ریال تعیین شده است.

محسنی در خصوص فعالیت این شرکت 200 میلیارد ریالی گفت: تولید، مونتاژ و فروش آلات، ادوات و قطعات منفصله انواع ماشین‌های الکتریکی از فعالیت‌های این شرکت است.

وی در خصوص این عرضه افزود:خریداران باید حداقل 6 روز کاری قبل از عرضه نسبت به تکمیل و ارائه فرم‌هایی که در اطلاعیه سایت فرابورس آمده است، اقدام و به کارگزار تحویل دهند.

رئیس اداره عملیات بازار فرابورس تاکید کرد: کارگزار خریدار باید مقررات پولشویی در تجهیز منابع را بررسی کرده و کامل بودن فرم مربوطه را کنترل کند؛ همچنین کارگزار خریدار باید اخذ و کنترل مستندات موید تمکن مالی متقاضیان و تکمیل فرم شماره 2، را تایید و پس از امضای فرم یک نسخه به سازمان و دو نسخه به فرابورس ارسال کند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار