امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50530
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اغلب این نیروهای مردمی سوریه طی یک ماه گذشته در شهرهای «عفرین» و «عین عرب» در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اغلب این نیروهای مردمی سوریه طی یک ماه گذشته در شهرهای «عفرین» و «عین عرب» در حومه حلب به کمیته‌های دفاع مردمی کردهای سوریه پیوسته‌اند.

بر اساس این گزارش، رزمندگان زن و مرد سوری طی مدت اخیر استقبال بی نظیری از مراکز آموزش نظامی به منظور آمادگی برای مبارزه با گروهک‌های تروریستی از خود نشان دادند.

خانم «فیان رستم» یکی از نیروهای مردمی که اخیرا به کمیته‌های نیروهای دفاع مردمی کردهای سوریه پیوسته‌ است، به خبرنگار ما گفت:‌ بعد از اینکه حملات تندروها در منطقه و محل زندگی ما شدت یافت، تصمیم گرفتم که به گروه‌های دفاع مردمی بپیوندم تا از در دفع خطر این تروریست‌ها نقشی را ایفا کنم.

وی تاکید کرد که تا آخرین قطره خون از کشورش دفاع خواهد کرد و اجازه نخواهد داد که تندروها و تروریست‌ها سرزمینش را با خطری مواجه سازند و یا حرمت خانه‌ها و منازل را زیر پا بگذارند.

حومه‌ شهرهای «الحسکة»، «الرقة» و «حلب» شاهد صحنه نبردهای شدیدی بین افراد مسلح و کمیته‌های دفاع مردمی کردهای سوریه است. این درگیری‌ها پس از تصرف شهر «رأس العین» توسط نیروهای مردمی شدت بیشتری یافت. افراد مسلح طی مدت اخیر عملیات تروریستی گوناگونی در راستای هدف قرار دادن پست‌های ایست بازرسی کردهای سوریه اجرا کرده‌اند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها