امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50544
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 93
اکبر ترکان مشاور رییس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری که ...

اکبر ترکان مشاور رییس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری که موضوع «نرمش قهرمانانه» را در عرصه دیپلماسی مطرح فرمودند، این موضوع را در راستای مواضع عزت بخش و اقتدارآفرین نظام جمهوری اسلامی ارزیابی کرد و گفت: این همان سیاست و مشی صلح امام حسن(ع) است که از همان ابتدا مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده و نباید مورد غفلت قرار گیرد و ایشان سالها قبل نیز در کتاب صلح امام حسن(ع) به این موضوع اشاره داشتند.

ترکان با بیان اینکه «نرمش قهرمانانه» باید به عنوان یکی از تاکتیک های اصولی، مدنظر دیپلماتهای جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرد، تصریح کرد: نرمش قهرمانانه به معنای عقب نشینی در برابر دشمن نیست بلکه یک تاکتیک برای دستیابی به منافع نظام با تکیه بر اصول و ارزشهاست.

مشاور رئیس‌جمهور ادامه داد: این سخنان معظم له با محوریت صلح‌دوستی نظام جمهوری اسلامی باید به طور بسیط مورد روشنگری و تبیین قرار گیرد.

ترکان افزود: تکنیک نرمش قهرمانانه باید به عنوان یک الگوی اسلامی، انقلابی و دینی، چراغ راه دولت و همه مسئولان نظام اسلامی باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها