امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50554
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از این که دولت بحرین اقدام به دستگیری خلیل المرزوق کرد، سازمان های بین الملل به سرعت شروع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از این که دولت بحرین اقدام به دستگیری خلیل المرزوق کرد، سازمان های بین الملل به سرعت شروع به محکوم کردن این اقدام نموده و نگرانی خود را از این اقدام دولت بحرین اعلام کردند.

سازمان عفو بین الملل ادعای دولت بحرین مبنی بر این که خلیل المرزوق در سخنرانی های خود تحریک به خشونت کرده است را رد کرد و افزود که این سازمان هیچ گونه تحریکی را در سخنرانی های خلیل المرزوق مشاهده نکرده است .این سازمان همچمین خواستار آزادی هرچه سریعتر خلیل المرزوق شده است.

سازمان دیدبان حقوق بشر در گزارشی دستگیری خلیل المرزوق را نشانگر آن است که دولت بحرین تلاش دارد تا منتقدانش را همتراز تروریست جلوه دهد.

اتحاده اروپا در بیانیه ای که سفارت انگلستان در بحرین آن را منتشر تاکید کرد که این اتحادیه اوضاع بحرین را با نگرانی دنبال می کند.

همچنین روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در انتقاد از عکس العمل وزارت خارجه امریکا به بازداشت خلیل المرزوق معاون سیاسی جمعیت اسلامی الوفاق بحرین که فقط به ابراز ناامیدی از تحریم گفت‌وگوها توسط گروه مخالف بسنده کرده بود، نوشت که این واکنش ناشی از کوته بینی دولت امریکا است.

روزنامه واشنگتن پست افزود که این عکس العمل می تواند به سرکوب بیشتر انقلابیون منجر خواهد شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها