امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50579
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سومین جشنواره ملی عکس ایران با موضوع طبیعت زیبای ایران به همت این انجمن از 14 تا 28 دی ماه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سومین جشنواره ملی عکس ایران با موضوع طبیعت زیبای ایران به همت این انجمن از 14 تا 28 دی ماه در تهران – موسسه فرهنگی و هنری صبا - برگزار می شود.

این جشنواره با موضوع طبیعت مناطق مختلف ایران و در دو بخش مسابقه اصلی با موضوع طبیعت ایران و بخش ویژه با موضوع مردم و طبیعت برنامه ریزی شده است.

در تعریف بخش ویژه آمده است:  نگاه کنجکاوانه عکاسان در جستجوی انسان در طبیعت در زمینه نوع بهره برداری انسان از طبیعت، مانند زندگی عشایر و گردشگران در میان طبیعت مد نظر می باشد.

هر عکاس می تواند با ارسال 10 عکس رنگی و یا سیاه و سفید و ثبت نام آن به روش اینترنتی در این جشنواره شرکت کند.

فایل عکسهای راه یافته با فرمت تیف و حداقل عرض 30 سانتی متر و با دقت 300 باید به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

به هر عکس راه یافته 500 هزار ریال حق تالیف پرداخت می شود و نفرات اول تا سوم در هر دو بخش علاوه بر دیپلم افتخار، جایزه نقدی دریافت می کنند  و عکسها در کتاب نمایشگاه منتشر خواهند شد.چنانچه عکسی در جشنواره ای دیگر موفق به دریافت جایزه شده باشد، از بخش داوری جشنواره حذف می شود و ضمنا تاریخ عکاسی باید از فروردین ماه 1390 تا شهریور 1392 باشد به شرط آن که قبلاً برای جشنواره ملی عکس ایران ارسال نشده باشد.

سومین جشنواره ملی عکس ایران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری "هاشم میرزاخانی" از 14 تا 28دی ماه در تهران در موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می شود.علاقه مندان تا 30 مهرماه فرصت دارند از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها