امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50598
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، حامیان حماس در تظاهرات امروز «یاری مسجدالاقصی» در غزه شعارهایی در خصوص ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، حامیان حماس در تظاهرات امروز «یاری مسجدالاقصی» در غزه شعارهایی در خصوص ضرورت حمایت از مسجدالاقصی و توقف عملیات یورش مستمر شهرک‌نشینان با حمایت نیروهای پلیس رژیم اشغالگر به این مسجد، سر دادند.

شرکت‌کنندگان در این تظاهرات پلاکاردهایی در محکومیت سیاست رژیم اشغالگر علیه اهالی شهرک قدس و پرچم‌های مقاومت و تصاویر مسجدالاقصی را در دست داشتند.

در این تظاهرات «محمد ابوعسکر» از رهبران حماس سخنانی ایراد و تاکید کرد که یورش به مسجدالاقصی باید فورا متوقف شود و یک عامل بازدارنده‌ای برای ممانعت از این اقدام اسرائیل وجود داشته باشد.

وی درباره مذاکرات سازش بین تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی نیز تصریح کرد: این مذاکرات بیهوده است و هیچ فایده‌ای برای ملت فلسطین جز امتیازدهی ندارد و ما از تشکیلات خودگردان می‌خواهیم که فورا این مذاکرات را متوقف سازد.

وی از رهبران مصری برای بازگشایی گذرگاه زمینی رفح و اعطای اجازه به فلسطینیان برای سفر و سهولت تردد مسافران و واردات کالاها و مایحتاج ساکنان نوار غزه درخواست کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار