امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۲:۲۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 506
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۰
تعداد بازدید: 269
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در این مجموعه تلویزیونی که «انجیل» نام دارد، «محمد مهدی اوزانی»، بازیگر مراکشی نقش شیطان، را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در این مجموعه تلویزیونی که «انجیل» نام دارد، «محمد مهدی اوزانی»، بازیگر مراکشی نقش شیطان، را بازی می‌کند که چهره او پس از گریم شباهت عجیبی به «باراک اوباما» دارد.به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در این مجموعه تلویزیونی که «انجیل» نام دارد، «محمد مهدی اوزانی»، بازیگر مراکشی نقش شیطان، را بازی می‌کند که چهره او پس از گریم شباهت عجیبی به «باراک اوباما» دارد.

در پی پخش اولین قسمت از این مجموعه تلویزیونی که در آمریکا بیش از 13 میلیون بیننده داشته است، این شباهت مورد توجه ببیندگان قرار گرفت، سوژه بسیاری از رسانه‌‌ها شد و جنجال زیادی به پا کرد.

«محمد مهدی اوزانی»، بازیگری با چند دهه سابقه فعالیت در عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون در واکنش به این جنجال‌ها، هرگونه شباهتی را تصادفی دانسته و متذکر شد که این مقایسه‌های هیچ معنایی ندارد.
 
 


 

با خنده گفت: برای کسی مثل من که بازیگر چندان شناخته شده‌ای نیستم، بودن در مرکز چنین جنجالی حتی اگر بی‌معنی هم باشد، چندان بد نیست چون باعث می‌شود که من در سراسر جهان مشهور شوم.
 
 «محمد مهدی اوزانی» بازیگر نقش شیطان در فیلم انجیل
 

وی افزود: این شباهت تصادفی حاصل یک گریم یک ساعت و نیمه است.

در پی اعتراض گسترده طرفداران «باراک اوباما» به این موضوع، مسئولان شبکه تلویزیونی هیستوری نیز با انتشار بیانیه‌ای، از چنین پیشامدی اظهار تاسف کرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها