امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50611
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، تا حدود نیم ساعت مانده به آغاز بازی تعداد بیشماری از هواداران سپاهان پشت درهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، تا حدود نیم ساعت مانده به آغاز بازی تعداد بیشماری از هواداران سپاهان پشت درهای ورزشگاه فولادشهر مانده بودند و قصد ورود به ورزشگاه را داشتند اما به دلیل پر شدن ظرفیت ورزشگاه نیروی انتظامی با بلندگو از آنها می‌خواست که به خانه‌هایشان بروند.

*زلاتکو کرانچار یک ساعت و نیم مانده به آغاز بازی وارد ورزشگاه شد که به شدت مورد تشویق هواداران سپاهان قرار گرفت.

*همچنین یک ساعت مانده به آغاز بازی جایگاه تماشاگران سپاهان پر شده بود.

*برخلاف بازی‌های گذشته سپاهان با استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر هواداران تیم پرسپولیس تا نیم ساعت مانده به آغاز بازی دو تیم به نسبت استقبال کمتری از این بازی به عمل آورده بودند.

*نیلسون نخستین بازیکن پرسپولیس بود که وارد ورزشگاه شد.

*با ورود رحمان احمدی به زمین سپاهانی‌ها شعار ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمانیم را سر دادند.

*خلعتبری بازیکن فصل گذشته سپاهان از سوی هواداران این تیم تشویق شد و این بازیکن نیز به ابراز احساسات آنان پاسخ داد.

*تعدادی افراد سودجو با کپی گرفتن از بلیت‌های مربوط به فصل گذشته اقدام به فروش بلیت می‌کردند که هیئت فوتبال اصفهان جلوی اقدام این افراد را گرفت.

*پیش از آغاز بازی بازیکنان سپاهان بنری را در دست گرفته بودند که روی آن نوشته شده بود سلام بر سرداران و 23 هزار شهید استان اصفهان.

*محمدرضا خلعتبری، سیدجلال حسینی، محسن بنگر و قاسم دهنوی پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت سپاهان رفتند و با اعضای کادر فنی این تیم خوش و بش کردند.

*سیدمیثم حسینی بازیکن پرسپولیس در دقیقه 5 این دیدار از سوی داور مسابقه اخراج شد و داور نیز یک پنالتی به نفع سپاهان اعلام کرد که این پنالتی را هادی عقیلی به گل نخست سپاهان تبدیل کرد. تا دقیقه 12 این دیدار بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان در حال پیگیری است.

*نیروی انتظامی در بدو ورود خبرنگاران به ورزشگاه از ورود سرویس حامل خبرنگاران جلوگیری به عمل آورد و پس از نیم ساعت معطل ماندن پشت در ورزشگاه سرانجام به آنان اجازه ورود داده شد.

انتهای پیام/63020/ت30
برچسب ها:
آخرین اخبار