امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50621
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه تلویزیونی روسیا الیوم، قدری جمیل رئیس معاون نخست وزیر سوریه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه تلویزیونی روسیا الیوم، قدری جمیل رئیس معاون نخست وزیر سوریه در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی "روسیا الیوم " ضمن رد نقل قول روزنامه گاردین انگلیس مبنی بر این که «دمشق در کنفرانس ژنو 2 در خواست آتش بس خواهد کرد» افزود این نقل قول غیر دقیق و غیر صحیح است.

وی تاکید کرد او به طور قطع نگفته است که در کنفرانس "ژنو 2 " آتش بس مطرح خواهد شد و هنوز مشخص نیست که این کنفرانس چه زمانی برگزار می شود.

قدری جمیل افزود او از خبرنگار روزنامه گاردین خواسته بود که اشتباهش را در نقل خبر تصحیح کند ولی خبرنگار هنوز درخواست او را اجرا نکرده است.

وی گفته های سابق خود را تکرار کرده و گفت که کنفرانس ژنو 2 هدفش توقف دخالت های خارجی است که این امر موجب پایان گرفتن خشونت ها می شود ولی خبرنگار روزنامه گاردین آن را به این شکل تغییر داه است که " آتش بس و توقف خشونتها زمینه را برای کار سیاسی فاهم خواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها