امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50629
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «الاهرام»، امروز بعد از نماز جمعه درگیری‌هایی محدودی بین موافقان و مخالفان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «الاهرام»، امروز بعد از نماز جمعه درگیری‌هایی محدودی بین موافقان و مخالفان محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر در قاهره و چندین منطقه دیگر مصر روی داد که منجر به دستگیری 30 نفر در اسکندریه و زخمی شدن 10 نفر در منطقه سوئز گردید.

در منطقه المعادی در حالی که طرفداران مرسی تلاش داشتند تا تظاهراتی را در حمایت از محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده این کشور به راه بیندازند درگیری هایی بین اهالی منطقه و این تظاهرات کنندگان روی داد.

طرفداران مرسی در منطقه الجیزه و قاهره بعد از نماز جمعه راهپیمایی هایی را به راه انداختند و شعارهایی سر دادند که خواستار باز گشت مرسی به قدرت بود.

دقایقی قبل تظاهرات طرفداران محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر در شهر نصر و منطقه زیتون به سوی میدان روکسی در نزدیکی قصر ریاست جمهوری راهپیمایی کردند که نیروهای امنیتی تمام مسیرهای منتهی به قصر ریاست جمهوری را با سیم های خاردار بستند.

ژنرال ناصر العبد مدیر اداره تحقیقات اسکندریه گفت این اداره 30 تن از طرفداران محمد مرسی را به دنبال درگیری با ساکنان منطقه های سیدی بشر، والسیوف، کامب شیزار، الشاطبی و سبورتنج بازداشت کرد.

نیروهای امنیتی از گاز اشک آور علیه تظاهرات کنندگان استفاده کردند.

همچنین روزنامه مصری الیوم نقل کرد که چهار نفر بر اثر درگیری های منطقه سوئز بین طرفداران محمد مرسی و مخالفان زخمی شدند. روزنامه "آزادی و عدالت" ارگان اخوان المسلمین این تعداد را 10 تن اعلام کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار