امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5065
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 110
کمال علیپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه نگاه جهان به برگزاری انتخابات ...

کمال علیپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه نگاه جهان به برگزاری انتخابات پرشور و گسترده در ایران دوخته شده است، اظهار کرد: حضور گسترده و انتخاب اصلح از تاکیدات مقام معظم رهبری برای انتخابات دهم ریاست جمهوری است.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی،افزود: برای انتخاب اعضای شورای شهرها و روستاها باید مطالعه لازم انجام شود تا منتخبان حضور در شوراها که پارلمان کوچک محلی هستند، از افرادی کاردان و متعهد تشکیل شود.

رئیس هیئت عالی نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: هیئت عالی نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مازندران به عنوان امانتدار مردم، همه تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور انجام خواهد داد.

نایب رئیس فراکسیون شهری مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برگزاری باشکوه انتخابات از تاکیدات مقام معظم رهبری است، گفت: مردم و مسئولان در اجرایی کردن خواسته‌های مقام معظم رهبری در برگزاری انتخابات گسترده و باشکوه تلاش کنند.

وی به اهمیت حضور گسترده و باشکوه مردم در انتخابات 24 خرداد اشاره کرد و یادآور شد: حضور حماسی مردم، پشتوانه قوی برای نظام اسلامی است.

انتهای پیام/86015/ح20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها