امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50670
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 101
مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نقش اهمیت تولید در تحقق حماسه اقتصادی گفت: تولید داخلی یکی از مهمترین مؤلفه‌ها در تحقق حماسه اقتصادی در کشور است آنچه که واضح است این است که در بحث معیشت مردم تنگناهای خاصی وجود دارد.
وی با بیان اینکه وضع کنونی اقتصاد کشور در واقع آرامش قبل از طوفان است، افزود: کاهش قیمت سکه و ارز نشاندهنده حل مشکلات اقتصادی است و معنای واقعی حماسه اقتصادی این است که تولید داخلی و حوزه صادرات فعال شده و زیرساخت‌های صنعت کشور توسعه پیدا کند و اعتبارات صندوق توسعه ملی به سمت کمک به بخش صنعت و کشاورزی و تولید در این دو عرصه سوق پیدا کند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: حماسه اقتصادی زمانی محقق می‌شود که اقتصاد کشور مبتنی بر درآمدهای داخلی منهای نفت باشد و در صورتی که این مسائل محقق شود می‌توانیم بگوییم حماسه بزرگی صورت گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار