امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50677
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، رشد و گسترش یکی از ورزش‌های نوپا در ایران در یک شهرستان بسیار جای تقدیر دارد و باید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، رشد و گسترش یکی از ورزش‌های نوپا در ایران در یک شهرستان بسیار جای تقدیر دارد و باید برای بهتر شدن وضعیت این رشته ورزشی مسئولان ورزش هرچه توان دارند به کار گیرند.

صحبت از رشته کبدی است و ورزشکاران شهرستان کبودراهنگ در طول چند سال فعالیت خود توانستند خود را به عنوان یکی از مدعیان این رشته در کشور و در رده‌های سنی مختلف معرفی و ثابت کنند.

خانه اختصاصی کبدی یکی از نیازها و شاید به نوعی آرزوهای کبدی‌کاران شهرستان کبودراهنگ محسوب می‌شود که بتوانند بهتر از قبل برای حضور در مسابقات آماده شوند و بستری برای حضور و جذب بیشتر علاقه‌مندان به این رشته فراهم شود.

بعد از میزبانی خوب کبودراهنگ در نهمین دوره مسابقات کبدی استاندارد جوانان پسر کشور و انتخابی تیم ملی، مسئولان محلی این شهرستان تصمیم گرفتن با مشارکت بخش خصوصی و کارخانه فولاد ویان خانه کبدی را برای علاقه‌مندان به این رشته مهیج بسازند.

اختصاص زمینی به متراژ هزار و 500 مترمربع در کنار سالن ورزشی ولایت کبودراهنگ برای ساخت نخستین خانه اختصاصی کبدی استان در این شهرستان اتفاق بسیار خوبی است که به بهانه برگزاری و میزبانی در مسابقات قهرمانی کشور عاید ورزشکاران این خطه شد.
حضور یک تیم در لیگ برتر آقایان این رشته که باشگاه  علیصدر همدان به عنوان حامی مالی آن را حمایت می‌کند و بیشتر بازیکنان این تیم از بازیکنان بومی شهرستان کبودراهنگ محسوب می‌شوند شاهدی بر این ادعاست که کبودراهنگ باید شهر کبدی ایران شود.

با ساخت خانه کبدی و اختصاصی برای دختران و پسران علاقه‌مند به این رشته در یک شهرستان کوچک اما با وجود استعدادهای زیادی که وجود دارد، باید با استفاده از مربیان کارآزموده کبدی برای شناسایی و پرورش نخبگان در سنین پایه، تلاش کرد.

امیدواریم به زودی با ساخت و بهره‌برداری از نخستین خانه اختصاصی کبدی در استان بستر لازم برای دختران علاقه‌مند به این رشته در شهرستان کبودراهنگ نیز فراهم شود و ضمن کسب عناوین کشوری برای قرار گرفتن در تیم ملی کشورمان شاهد حضور قهرمانانی از این شهرستان باشیم.

انتهای پیام/89020/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها