امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5068
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 245
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلامی ایران برای دفاع از وزیر پیشنهادی کار، ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلامی ایران برای دفاع از وزیر پیشنهادی کار، رفاه و تعاون اسلامی به خانه ملت می‌رود.

عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تایید این خبر به خبرنگار فارس گفت: رئیس‌ جمهور  فردا صبح در خانه ملت حضور خواهد یافت تا از گزینه پیشنهادی خود برای وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی دفاع کند.

به گزارش فارس، چندی‌پیش محمود احمدی‌نژاد طی نامه‌ای به علی لاریجانی، اسدالله عباسی را به عنوان گزینه پیشنهادی خود برای وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی معرفی کرده بود.

طبق آئین‌نامه داخلی مجلس، در مورد هر وزیر دو نفر از نمایندگان مخالف و دو نفر ازنمایندگان موافق با حفظ ترتیب یک­نفر مخالف و موافق هرکدام براى مدت پانزده دقیقه فرصت خواهند داشت. پس از آن وزیر و در صورت صلاحدید رئیس جمهور به مدت سى دقیقه براى دفاع از برنامه و صلاحیت وزیر مطروحه وقت خواهند داشت
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها