امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۰۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50700
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوطن، «احمد الخطیب» رئیس اداره مرکزی فوریت‌های پزشکی وزارت بهداشت مصر گفت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوطن، «احمد الخطیب» رئیس اداره مرکزی فوریت‌های پزشکی وزارت بهداشت مصر گفت که در درگیری بین هواداران مرسی و تشکیلات اخوان با شهروندان در جریان تظاهرات‌های دیروز اعضای اخوان در استان‌های قاهره، اسکندریه، اسماعیلیه، سوئز و دمیاط، یک نفر کشته و 43 نفر نیز زخمی شد.

وی افزود که در جریان تظاهرات اخوان و اهالی مرکز کفر البطیخ در دمیاط، شرکت‌کنندگان در این تظاهرات شعارهایی علیه نیروهای مسلح و پلیس سر می‌دادند که در نهایت به درگیری با اهالی این شهر منجر شد و طی آن یک نفر به نام «ابراهیم سلیم»(45 ساله) کشته شد.

به گفته الخطیب بیشتر زخمی‌ها نیز در استان اسکندریه بودند و سطح جراحت آنها نیز متفاوت و برخی عمیق و برخی نیز سطحی بود که همه به بیمارستان منتقل شدند.

از سوی دیگر یک منبع پزشکی مسئول در وزارت بهداشت تاکید کرد که اطلاعات بدست آمده، نشان می‌دهد یک نفر دیگر در استان اسماعیلیه در جریان درگیری بین اعضای اخوان و اهالی این استان کشته شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها