امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50709
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با آن که کمپانی پارامونت قرارداد همکاری با سندرز را برای کارگردانی «سفرهای ستاره‌ای 3» امضا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با آن که کمپانی پارامونت قرارداد همکاری با سندرز را برای کارگردانی «سفرهای ستاره‌ای 3» امضا نکرده، ولی آبرامز از وی به عنوان یک گزینه مطلوب اسم می‌برد.

در طول هفته گذشته خبرهایی از داخل این کمپانی به بیرون درز پیدا کرد که حکایت از مذاکرات جدی مسئولان آن با روپرت سندرز 42 ساله می‌کرد.
منابع نزدیک به کمپانی پارامونت هم خبر مذاکرات مسئولان آن با این فیلم‌ساز را تائید کرده و گفته‌اند این مذاکرات روند مثبت و سازنده‌ای را طی کرده است.

بر همین اساس، جی‌جی آبرامز که احیا کننده اصلی فیلم «سفرهای ستاره‌ای» بوده است در یک گفت‌ؤگو از انتخاب سندرز به عنوان جانشین خود استقبال کرده است.

به گفته آبرامز:« روپرت سندرز را می‌شناسم.او فیلم‌سازی بسیار مستعد است و اگر قسمت سوم فیلم کسی مثل او را در کنار خود داشته باشد، تبدیل به یک اثر تماشایی خواهد شد.»

با این حال آبرامز به این نکته مهم اشاره می‌کند که قبل از انتخاب یک کارگردان برای قسمت سوم این مجموعه فیلم، باید یک فیلم‌نامه قوی و استخوان دار برای آن پیدا کرد.

هنوز طرح اصلی فیلم‌نامه سومین قسمت مجموعه فیلم «سفرهای ستاره‌ای» پیدا نشده و آبرامز با همکاری آلکس کورتزمن و روبرتو اورچی باید امر نگارش این فیلم‌نامه را انجام دهد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، با آن که آبرامز به عنوان کارگردان با «سفرهای ستاره‌ای 3»همکاری نخواهد داشت ولی هم چنان در تیم نویسندگان فیلم‌نامه آن است و مدیریت تولید آن را بر عهده دارد.

تابستان امسال پس از اکران عمومی دومین قسمت «سفرهای ستاره‌ای» تهیه‌کنندگان آن در کمپانی پارامونت گفتند قسمت سوم آن را آبرامز کارگردانی نخواهد کرد و آن‌ها به دنبال فیلم ساز دیگری برای این کار هستند.

کنار گذاشتن آبرامز از پروژه «سفرهای ستاره‌ای» دو دلیل داخلی و خارجی داشت. از یک سو کمپانی پارامونت از فروش قسمت دوم فیلم راضی نبود و از سوی دیگر آبرامز قرار داد کارگردانی قسمت هفتم مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره‌ای» را با کمپانی والت دیزنی امضا کرد.
کمپانی پارامونت که فکر نمی‌کرد دومین قسمت «سفرهای ستاره‌ای» در آمریکای شمالی 229 میلیون دلار فروش کند، از خبر کارگردانی هفتمین قسمت «جنگ‌های ستاره‌ای» توسط آبرامز شگفت زده شد.

«سفرهای ستاره‌ای 3» برای نمایش عمومی در فصل تابستان سال 2016 آماده خواهد شد. اما هنوز حبری از شروع زمان کار فیلم‌برداری آن نیست.

روبرت سندرز طی دو سال گذشته فیلم‌های پر فروشی مثل «سفید برفی و شکارچی» و «ظهور سیاره میمون‌ها» را کارگردانی کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها