امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50733
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 32
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در اولین جلسه خود بعد از تعطیلات تابستانی مجلس، موضوع تشکیل شورای مرکزی جدید فراکسیون در سال دوم کاری خانه ملت را در دستور کار دارد که در ادامه این بحث انتخاب هیئت رئیسه نیز در برنامه کاری شورای مرکزی قرار خواهد داشت.

به گفته وی، مجمع نمایندگان هر استان در مجمع عمومی فراکسیون، نمایندگانی را برای عضویت در شورای مرکزی انتخاب و معرفی کرده و در جلسه شورای مرکزی جدید اعضای هیئت رئیسه فراکسیون انتخاب می‌شوند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ادامه داد: بر این اساس مجمع نمایندگان هر استان می‌توانند بنا به تعداد نمایندگان آن استان یک یا چند نماینده در شورای مرکزی فراکسیون داشته باشد که طبق برنامه به ازای هر پنج نفر، یک نماینده از استان مربوطه در شورای مرکزی عضویت دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها