امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50736
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پایان مجمع فرماندهان سپاه که در تهران برگزار شد، لوح افتخار سازمانی توسط سردار سرلشکر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پایان مجمع فرماندهان سپاه که در تهران برگزار شد، لوح افتخار سازمانی توسط سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرماندهی کل سپاه به دلیل توسعه و تعمیق حلقات صالحین، فعالیت در راستای جهاد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی در جشنواره مالک اشتر به رئیس و آحاد فرماندهان، مسئولان و رزمندگان سازمان بسیج مستضعفین اهدا شد.
در این لوح آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
لوح افتخار سازمانی

اشراف ما که به همه نیروهای مسلح اشراف دارد، در دسته بندی و تقسیم بندی، شما را جزء خوب ها قرار می دهد و می گوید (آن سازمان) خوب است و مشخص هم می کند که شما در این بخش جلو رفته اید، ... منتهی قانع نیستم، ... می گویم باید برویم بالاتر. امام خامنه ای (مدظله العالی)

رئیس و آحاد فرماندهان، مسئولان و رزمندگان

سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا، بر اساس ارزیابی های انجام شده مبتنی بر فرآیند اشراف فرماندهی کل سپاه در وضعیت و عملکرد سال 1391، در حوزه ماموریتی به دلیل:
* توسعه و تعمیق حلقه های صالحین

* سازماندهی و هدایت توان بسیج در امر جهاد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی

در جشنواره مالک اشتر (ره) مفتخر به کسب لوح افتخار سازمانی گردیده اید.

بدیهی است این موفقیت مرهون تلاش و مجاهدت یکایک شما پاسداران عزیز و خدوم آن سازمان می باشد. اینجانب بر خود لازم می دانم از تلاش ها و مجاهدت های بی وقفه و مخلصانه شما تقدیر و تشکر نمایم.

انشاءالله این افتخار در سال های آتی نیز حفظ گردد.
سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها