امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50745
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 67
محمد نفریه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: امسال شهریه‌های مهدهای کودک از ابتدای مهر ماه اجرا خواهد شد و مهدها موظفند شهریه‌های جدید ...

محمد نفریه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: امسال شهریه‌های مهدهای کودک از ابتدای مهر ماه اجرا خواهد شد و مهدها موظفند شهریه‌های جدید را از خانواده‌ها دریافت کنند.

وی تصریح کرد: شهریه‌های امسال کمتر از تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی است و این در حالی است که در برخی از نقاط کشور شهریه مهدهای کودک بین 5 الی 7 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

نفریه بیان داشت: سازمان بهزیستی تلاش کرده است تا با همکاری سازمان حمایت از مصرف‌کننده شهریه‌ای را برای مهدهای کودک در نظر بگیرد که در واقع رضایت‌مندی خانواده‌ها را نیز در پی داشته باشد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور خاطر نشان کرد: شهریه‌های جدید از ابتدای مهر عملیاتی خواهد شد ضمن اینکه سازمان بهزیستی کشور به ادارات بهزیستی در سراسر کشور برخورد شدید با مهدهای کودک را تفویض اختیار کرده است و بهزیستی ادارات می‌توانند مهدهای متخلف را یک تا 6 ماه تعطیل کنند.

وی اضافه کرد: امسال نیز بودجه خوبی برای روستا- مهدها و توزیع یک وعده غذای گرم پیش‌بینی شده است که بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در طول سال پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها