امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5075
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت ایجاد اشتغال اظهار داشت: در برخی از رسانه ها به نقل از بنده مطلبی با این عنوان منتشر شده بود که "دولت فقط توان ایجاد‌ سالانه 200 هزار شغل تا‌ سال 94 را دارد" این در حالی است که بنده چنین آماری را اعلام نکرده ام و چنین چیزی صحت ندارد.

وی افزود: برخی از چیزها را نمی توان پیش بینی کرد، گاهی اوقات احتمال دارد که مباحثی پیش بیاید که نتوان طبق برنامه پیش رفت. تلاش دولت این است که زیر ساختارهای ایجاد اشتغال را فراهم کند و بین خروجی و ورودی تفاوتی ایجاد شود. در مجموع بحث اشتغال فرابخشی است و در وزارتخانه ما بر روی روابط کار بین کارگر و کارفرما، بحث سه جانبه گرایی و صیانت از اشتغال کار می کنیم.

عباسی در ادامه به برنامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بهبود معیشت جامعه کارگری اشاره کرد و گفت: قرار است در بحث افزایش حق مسکن و پیش بینی خواربار کارگران در شورای عالی کار تصمیم گیری شود و تلاشمان این است که تغییراتی ایجاد کنیم. البته باید از نظر قانونی با تشکل های کارگری و رکافرمایی به تفاهم برسیم اما ما به عنوان دولت برای ایجاد تغییر در دو حوزه مسکن و خواربار موافق هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها