امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50752
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رضا محمدی یگانه گفت: مأموران انتظامی شهرستان‌های بستک، رودان و بندرلنگه در راستای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رضا محمدی یگانه گفت: مأموران انتظامی شهرستان‌های بستک، رودان و بندرلنگه در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی در 24 ساعت گذشته موفق شدند، پنج دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را شناسایی و 4 نفر از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، یک تن و 105 کیلو و 930 گرم انواع موادمخدر کشف شد، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل یک تن و 930 کیلوگرم تریاک، 60 کیلوگرم حشیش و 45 کیلوگرم هروئین است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود چرا که چشمان تیز بین پلیس در هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار