امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50764
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 65
حبیب‌ الهیاری تهیه کننده فیلم سینمایی «آیرلیق» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص موضوع و زمان آغاز فیلمبرداری گفت: این فیلم یک اثر ملودرام ...

حبیب‌ الهیاری تهیه کننده فیلم سینمایی «آیرلیق» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص موضوع و زمان آغاز فیلمبرداری گفت: این فیلم یک اثر ملودرام خانوادگی است که در تهران و یکی از شهرها مناطق شمال غربی کشور و همچنین یکی از شهرهای کشور آذربایجان فیلمبرداری می شود و برای ادامه ماجرا راهی انگلستان خواهیم شد. 

وی  تصریح کرد: در فیلم «آیریلیق» همراه با بازیگران مطرح سینما، از بازیگران بومی آذری زبان نیز بهره خواهیم برد و برای موسیقی متن فیلم از موسیقی مقامی آذربایجان استفاده خواهد شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه برخی از صحنه‌های فیلم به صورت جلوه‌های ویژه رایانه‌ای تولید خواهد شد، اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی‌های به عمل آمده پیش‌بینی می‌شود از اواسط مهر ماه فیلم‌برداری « آیریلیق» آغاز ‌شود.

براساس این گزارش، این فیلم که دومین کار یوسف جمادی به عنوان کارگردان است و در اواخر مرداد ماه سال جاری از سوی اداره کل نظارت وارزشیابی معاونت سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد و توسط موسسه پارس فیلم تولید خواهد شد،‌ زندگی دختری را به تصویر می‌کشد که در نوجوانی از سوی خانواده مورد بی‌مهری قرار گرفته و در سنین جوانی با برخی مشکلات روحی روبرو شده است و ...
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها