امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50774
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 96
به گزارش فارس؛ روابط عمومی رادیو قرآن اعلام کرد: برنامه «ترجمان نور» در راستای آموزش کلام وحی به علاقه‌مندان به ترجمه قرآن کریم به صورت فنی و تعلیم ...

به گزارش فارس؛ روابط عمومی رادیو قرآن اعلام کرد: برنامه «ترجمان نور» در راستای آموزش کلام وحی به علاقه‌مندان به ترجمه قرآن کریم به صورت فنی و تعلیم گام به گام به همت گروه آموزش شبکه رادیویی قرآن تدارک دیده شده است.

در این برنامه شنوندگان از طریق امواج رادیویی در کلاس آموزشی مترجمی زبان قرآن حضور خواهند داشت و با لغات، واژگان قرآن و محاورات عربی آشنا می‌شوند و در پایان دوره به طور نسبی در ترجمه آیات قرآن کریم توانمند خواهند شد.

برنامه «ترجمان نور» با محوریت مترجمی زبان قرآن  برنامه‌ای نوین و علمی است که در پاسخ به نیاز قرآن پژوهان و مدرسان در رسیدن به شیوه‌ای مطمئن جهت فراگیری ترجمه کلام وحی تقدیم شنوندگان رادیو قرآن می‌شود.

در این برنامه تلاش می‌شود تا مخاطبان هرچه بیشتر با آیات الهی انس پیداکنند و برای آموزش قرآن کریم واژگان قرآنی مورد توجه قرار می‌گیرد.

«ترجمان نور» کاری از گروه آموزش است که به سردبیری و تهیه کنندگی مسعود‌رضا خالقی از شنبه 30 شهریورماه 1392 ساعت 15:30 برروی موج FMردیف 100مگاهرتز از شبکه رادیویی قرآن پخش می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها