امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50783
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در آیین تودیع و معارفه استاندار خراسان شمالی اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در آیین تودیع و معارفه استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: جا به جایی نیروها در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک امر بدیهی است، به هر حال دولتی آمده و خدمت مسئولی بعد از سال‌ها تمام شده است.

وی افزود: دولت با شرایط و تفکرات جدید اقدام به تغییر و تحولات متناسب با این شرایط می‌کند.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه یک رسم خوب ایرانیان این بوده که از فردی که کار کرده قدردانی می‌کنند، اظهار کرد: از سویی دولت از ظرفیت نیروهای جدید و همسو در این راستا استفاده می‌کند.

وی با اشاره به اینکه استاندار جدید خراسان شمالی به لحاظ شناخت یک سال جلوتر از دیگر استانداران این استان است، گفت: باید همه استاندار را یاری کرده تا برنامه‌های توسعه و پیشرفت استان محقق شود.

وزیر کشور یادآور شد: ما در کنار قوه مقننه و قضائیه و بقیه نیروها هستیم و اگر این نباشد نمی‌توانیم در کارها به توفیقات دست یابیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این دلسوزی و همراهی در بین مسئولان و مردم برای همه ما یک تکلیف باشد.

رحمانی‌فضلی همچنین از استاندار جدید خراسان شمالی خواست تا از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه، عمران و آبادانی این استان استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه انتخاب استاندار جدید خراسان شمالی تصمیم وزارت کشور بوده است، خطاب به پرویزی گفت: خود را مدیون هیچ کس برای تصدی این مسئولیت ندانید.

به گزارش فارس، مراسم معارفه سید علی‌اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی در سالن گلشن بجنورد در حال برگزاری است.

امام جمعه بجنورد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی، نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه شهرستان‌های استان، اعضای شورای تأمین، فرمانداران و مدیران کل و شماری از مدیران شهرستانی در این مراسم حضور دارند.

سیدعلی‌اکبر پرویزی چهارشنبه هفته گذشته از سوی هیئت دولت به عنوان هفتمین استاندار خراسان شمالی تعیین شده است.

در این مراسم پرویزی به عنوان هفتمین استاندار خراسان شمالی و نخستین استاندار بومی معرفی و محمود احمدی‌بیغش استاندار پیشین تودیع می‌شود.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.

انتهای پیام/63002/ر40/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها