امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50785
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 81
رسول تقیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیتش در فاصله یک ماه تا رقابت‌های وزنه‌برداری ...

رسول تقیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیتش در فاصله یک ماه تا رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهان گفت: تمرینات در اردوی بجنورد همچنان ادامه دارد و در هفته اخیر با سبک‌تر شدن تمرینات، کار را به صورت رکوردی پیگیری کردیم، ضمن اینکه به جز مصدومیت‌های جزئی، ملی‌پوشان همگی در سلامتی کامل به سر می‌برند و رکوردهای خوبی نیز در این مدت به ثبت رسیده است.

پرامیدترین وزنه‌بردار ایران برای کسب مدال جهانی، ادامه داد: خود من هم شرایط خوبی دارم و شرایطم مثل همیشه است. البته قبل از مسابقات وزنه‌برداری، قول دادن کار اشتباهی است چون که نتایج قابل پیش‌بینی نیست. تا جایی که قابل پیش‌بینی باشد رکوردهایی که برای کسب عنوان قهرمانی و زدن رکورد جهان کافی باشد را در تمرینات زده‌ام، دیگر بقیه موارد بستگی به خواست خداوند دارد.

وی در مورد اینکه قول داده بود تا ستاره مسابقات جهانی هم شود، گفت: با همین هدف به لهستان می‌روم و هدفی هم غیر از این ندارم.

تقیان در مورد حضور مأموران مبارزه با دوپینگ در هفته دوم لیگ برتر گفت: هیچ زمان با این موضوع مشکلی نداشته و در حال حاضر هم مشکلی با این موضوع ندارم.

وزنه‌بردار 77 کیلویی تیم ملی ایران در مورد اینکه گفته می‌شود وی یکی از وزنه‌برداران مورد علاقه کوروش باقری است، یادآور شد: هرکسی که مربی باشد، اگر شاگرد وی ضوابط را رعایت کرده و مشکل اخلاقی نداشته باشد و در تمرینات هم دو برابر بیشتر تلاش می‌کند، پس قطعا هیچ مربی با وی مشکلی نخواهد داشت، بنابراین مجموعه این موارد باعث شده است تا بنده به عنوان یکی از وزنه‌برداران مورد علاقه باقری باشم. البته آقای باقری هم به بنده لطف دارد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار