امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50788
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 50
علیرضا منادی نماینده مردم آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

علیرضا منادی نماینده مردم آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس از فردا 31 شهریور، از برنامه ویژه مجلس به همین مناسبت طبق روال هر ساله خبر داد و اظهار داشت: فردا علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی با حضور در نشست علنی مجلس، سخنرانی خواهد کرد و سپس تقدیری هم از ایثارگران و جانبازان مجلس انجام خواهد شد.

وی همچنین به تعمیرات صحن خانه ملت اشاره کرد و گفت: مجلس قطعاً فردا جلسه علنی دارد، اما احتمال اینکه رئیس مجلس برای انتقال چند جلسه علنی به مجلس قدیم به منظور اتمام تعمیرات صحن، از نمایندگان رأی‌گیری کند، نیز وجود دارد، چون صحن خانه ملت واقعاً نیازمند تعمیرات است و باید تکمیل شود.

این عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه به معرفی سه وزیر پیشنهادی علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان اشاره و تصریح کرد: طبق گفته دولتی‌ها، احتمالاً ظرف دوهفته آینده سه وزیر پیشنهادی برای اخذ رأی اعتماد به صحن علنی معرفی خواهند شد تا پارلمان در سه هفته کاری پیش رو، صلاحیت و برنامه‌های آنان را مورد بحث و بررسی قرار دهد و تکلیف وزرای این سه وزارتخانه را مشخص کند.

منادی در پایان درباره انتخاب دادستان دیوان محاسبات، خاطرنشان کرد: اگر کمیسیون برنامه و بودجه گزینه پیشنهادی خود را برای دادستانی دیوان محاسبات به هیئت رئیسه معرفی کند، بلافاصله انتخاب دادستان این دیوان در دستور کار جلسات علنی مجلس قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها