امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50792
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس در حاشیه مراسم صلح عادلانه در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس در حاشیه مراسم صلح عادلانه در نظام جهانی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه نظر شما درباره تغییر رئیس دانشگاه آزاد چیست، گفت: این اقدام شتابزده در روزهای آینده در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که بنده عضو آن هستم، بیشتر مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: این اقدام شتابزده که هم اکنون در کام طراحان آن شیرین است، در آینده برای آنان تلخ و پشیمان‌کننده خواهد بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سؤال که آیا این تغییرات را در راستای تأثیرگذاری در انتخابات آینده مجلس می‌دانید یا خیر، تصریح کرد: این موضوع محتمل است ولی چون سندی ندارم اظهارنظر نمی‌کنم اما شک ندارم که خیلی‌ها برای تصرف بهارستان و مجلس آینده برنامه دارند.

حداد عادل در پاسخ به سؤال دیگری درباره موضوع سوریه گفت: جمهوری اسلامی از ابتدا حکومت بیگانگان در سوریه را مردود می‌دانسته و معتقد بوده که راه‌حل بحران به دست مردم است و این موضوع راه سیاسی دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها