امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50795
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، چندی پیش خبری از منابع غیررسمی مبنی بر سفر آیت‌الله علی‌اکبر هاشمی‌رفسنجانی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، چندی پیش خبری از منابع غیررسمی مبنی بر سفر آیت‌الله علی‌اکبر هاشمی‌رفسنجانی به کرمانشاه انتشار پیدا کرد.

بر این اساس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس طی تماس با روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و افراد نزدیک به آیت‌الله هاشمی در کرمانشاه چگونگی این سفر و جزئیات آن‌ را جویا شد.

تمام این منابع از وجود چنین سفری تا به امروز اظهار بی‌اطلاعی کردند.

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: تا این لحظه چنین سفری در دستور کار قرار ندارد و اگر سفری در کار باشد، از منابع رسمی اعلام خواهد شد.

روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز عنوان کرد: تا این لحظه خبری از سفر آیت‌الله هاشمی به کرمانشاه مطرح نیست و روال کار این است که برای سفر یک شخصیت به استان‌ها برنامه‌ریزی‌های لازم انجام و سپس اعلام می‌شود.

یکی از نزدیکان هاشمی‌رفسنجانی در کرمانشاه نیز اظهار داشت: طی تماس با آقای هاشمی، مطلع شدم خبری از آمدن وی به کرمانشاه تا این لحظه در کار نیست.
انتهای پیام/2700/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها