امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5080
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 128
محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان تکثر کاندیداها را آفتی برای انتخابات ریاست جمهوری دانست و اظهار کرد: به طور حتم این موضوع در ...

محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان تکثر کاندیداها را آفتی برای انتخابات ریاست جمهوری دانست و اظهار کرد: به طور حتم این موضوع در آینده حل می‌شود چون خود کاندیداهای احتمالی هم گفته‌اند به نفع برخی دیگر کنار می‌روند.

وی با تاکید بر کاهش تعداد کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری افزود: اگر این کار انجام نشود انتخابات به دور دوم کشیده می‌شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی داشتن سابقه اجرایی را از ویژگی‌های لازم برای کاندیداهای ریاست جمهوری عنوان کرد و ادامه داد: کاندیدای ریاست جمهوری نباید در دوران مدیریتش آزمون و خطا داشته باشد.
 
وی مورد اعتماد مردم و رهبری بودن را از دیگر شاخصه‌های لازم برای کاندیداهای ریاست جمهوری اعلام کرد.

علیمردانی داشتن تخصص و برنامه‌ریزی را برای اداره کشور ضروری دانست و تصریح کرد: کاندیداهای ریاست جمهوری آینده باید توان مدیریت سرمایه انسانی موجود و بهره‌وری را نیز داشته باشند.

وی تاکید کرد:  کاندیدای ریاست جمهوری آینده ایران باید توان ایجاد انسجام و وحدت ملی را داشته باشد و به هیچ‌وجه به دنبال اختلاف‌افکنی و حاشیه‌سازی نباشد چون به نفع نظام و مردم نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تاکنون انتظارات مردم از رئیس جمهور برآورده نشده است.
انتهای پیام/73004/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها