امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5082
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 195
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مراغه، مهدی دواتگری صبح امروز در دیدار با اصحاب رسانه در مراغه اظهار کرد: اطلاعات دقیق دارم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مراغه، مهدی دواتگری صبح امروز در دیدار با اصحاب رسانه در مراغه اظهار کرد: اطلاعات دقیق دارم که هاشمی و خاتمی در انتخابات آینده به هیچ وجه شرکت نمی‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: مشایی هم اعتبار خود را از دست داده و جایگاهی نزد مردم ندارد.

وی با بیان اینکه مشایی صلاحیت عهده‌داری ریاست جمهوری را ندارد، افزود: فردی که برای ریاست جمهوری انتخاب می‌شود باید فردی مطیع رهبری، کاردان، امانت‌دار و مسئولیت‌پذیر باشد.

دواتگری برحضور گسترده مردم در پای صندوق‌های را تاکید کرد و افزود: حضور مردم ایران اسلامی در پایی صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

نماینده مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی افزود: در انتخابات شورای اسلامی و ریاست جمهوری با بی‌طرفی کامل فقط برای حضور مردم در صحنه انتخابات و برگزاری سالم آن تلاش خواهم کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مطلبی نسبت به حمایت من از کاندیدای در شورای شهر و ریاست جمهوری مطرح شد، از همین الان آن را تکذیب می‌کنم.
انتهای پیام/60007/ع40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها