امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50822
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 86
حمید عصار‌زادگان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه کوه صفه یکی از مناطق گردشگری موجود در شهر اصفهان محسوب می‌شود، اظهار ...

حمید عصار‌زادگان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه کوه صفه یکی از مناطق گردشگری موجود در شهر اصفهان محسوب می‌شود، اظهار کرد: همچنین کوه صفه به عنوان بام شهر اصفهان است و بسیاری از مردم در روز‌های تعطیل در این منطقه گردشگری حضور پیدا می‌کنند.

وی به نصب توربین بادی در کوه صفه اصفهان اشاره کرد و ادامه داد: در سال گذشته هم‌زمان با نخستین روز از هفته درخت‌کاری، نخستین توربین بادی اصفهان در کوه صفه نصب شده است.

شهردار منطقه پنج اصفهان با اشاره به هدف از نصب توربین بادی در کوه صفه تصریح کرد: تأمین انرژی پاک و تولید660  کیلو وات برق از مهم‌ترین اهداف نصب و راه‌اندازی توربین بادی در این منطقه محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با مشارکت با شرکت توزیع برق اصفهان در کوه صفه اجرا شده است، اضافه کرد: کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و تأمین و تولید برق 660 کیلو واتی از مزایای نصب این توربین بادی به شمار می‌رود.

عصار‌زادگان تاکید کرد: شهرداری منطقه 5 اصفهان در راستای افزایش تعداد توربین‌های بادی در منطقه گردشگری کوه صفه تلاش می‌کند.

وی به یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اجرایی شهرداری منطقه پنج اصفهان در این منطقه اشاره کرد و افزود: فاز دوم تله کابین صفه طی دو ماه آینده در این منطقه گردشگری راه‌اندازی و به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار منطقه 5 اصفهان با اشاره به اینکه در حال حاضر این پروژه بیش راز 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: با بهره‌برداری از این پروژه افراد سالمند، کم‌توان، جانبازان و معلولان می‌توانند با استفاده از تله کابین صفه از بام شهر اصفهان را مشاهده کنند.

وی با اشاره به استاندار بودن تله کابین صفه اظهار کرد: تله کابین صفه متناسب با تمام استاندارد‌های اروپایی و مورد تأیید یک شرکت اتریشی است.
انتهای پیام/63004/ل20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها