امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50843
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 88
حجت‌الاسلام هادی عجمی، دبیر جشنواره ایده‌های مسجدی «مسجد تراز انقلاب اسلامی» در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حجت‌الاسلام هادی عجمی، دبیر جشنواره ایده‌های مسجدی «مسجد تراز انقلاب اسلامی» در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر گفت: این فراخوان با هدف ایجاد فضای مناسب برای ایده‌پردازی و همچنین راه‌اندازی یک بانک اطلاعاتی برای مسجدی‌ها، امامان جماعت و افراد فعال در مساجد برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: متأسفانه اکنون اگر یک امام جماعتی بخواهد در مسجد برنامه‌ای برگزار کند، نمونه و الگوی مناسب برای استفاده وجود ندارد بنابراین این جشنواره و ایده‌پردازی‌های آن می‌توان در تشکیل یک بانک اطلاعاتی در این حوزه مؤثر باشد.
 


 

وی با اشاره به اینکه ایده‌های برتر شرکت‌کنندگان در بانک آثار و ایده‌های مسجدی ثبت خواهد شد، گفت: در صورتی که مساجد و کانون‌های مسجدی طرح خود را به همراه گزارش تصویری مناسب ارایه دهند، گزارش ایده‌ها و برنامه‌های آنها در رسانه‌ها نیز منعکس خواهد شد.

دبیر جشنواره ایده‌های مسجدی با اشاره اینکه فراخوان این جشنواره ارائه شده و از فعالیت‌های اثرگذار و فاخر مستندی نیز تهیه خواهد شد، اظهار داشت: فراخوان مقالات جشنواره در سطح ملی و در ده محور اعلام شده و شرکت در آن برای عموم آزاد است و تا انتهای آذر ماه نیز فرصت برای اعلام ایده‌ها وجود دارد.

حجت‌الاسلام عجمی افزود: خروجی بیشتر جشنواره‌ها تنها یک کتاب و مقاله می‌شود درصورتی که این جشنواره علاوه بر فراخوان مقاله، در راستای جمع‌آوری نیرومندترین و قوی‌ترین ایده‌ها نیز فعال است. در انتها نیز همایشی برای تقدیر از برگزیده‌ها از سوی مرکز امور مساجد تهران برپا خواهد شد
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها