امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50844
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 182
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تحلیل‌گران سینمایی این اقدام مسئولان کمپانی والت دیزنی را تلاش آن‌ها برای بیان این موضوع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تحلیل‌گران سینمایی این اقدام مسئولان کمپانی والت دیزنی را تلاش آن‌ها برای بیان این موضوع اعلام کرده‌اند که بگوید فیلمنامه این فیلم مشکلی ندارد.

هفته قبل کمپانی والت دیزنی گفت زمان نمایش عمومی «دزدان دریایی کارائیب 5 »را به تعویق انداخته و به همین صورت، کلید فیلم‌برداری آن هم دیرتر از زمان تعیین شده زده خواهد شد.

این موضوع باعث گمانه‌زنی‌های تازه‌ای در رابطه با این پروژه شد و بازار شایعات را پیرامون اکشن ماجراجویانه و فانتزی جدید «جانی دپ» داغ کرد.

در همان زمان گفته شد فیلمنامه مشکل دارد و مسولان کمپانی نتوانسته‌اند فیلم‌نامه خوب و مقبولی برای پنجمین قسمت این مجموعه فیلم موفق خود پیدا کنند.

حالا کمپانی والت دیزنی قصد دارد با اعلام خط اصلی فیلم‌نامه «دزدان دریایی کارائیب 5» بگوید که این فیلم‌نامه مشکلی ندارد و کارهای مربوط به تولید فیلم،‌روال عادی خود را طی می‌کند.

بر این اساس، کاراکتر جک اسپارو دزد دریایی معروف قصه این مجموعه فیلم (که جانی دپ نقش او را بازی می‌کند) در قسمت پنجم فیلم به یکی از کاراکترهای تازه وارد فیلم دل می‌بندد.

این کاراکتر تازه وارد (که هنوز معلوم نیست نقشی وی را چه کسی بازی خواهد کرد) یک دانشمند است که گفته می‌شود در حقیقت یک جادوگر پنهان کار است.

خط اصلی قصه پنجمین قسمت «دزدان دریایی کارائیب» بر روی دنیای جادوگرها و اقدامات آنان‌ها تمرکز خواهد کرد. با این حال، معلوم نیست کاراکتر معروف تیا دالما (با بازی نائومی هریس) هم در بین این جادوگرها خواهد بود و در فیلم حضور خواهد داشت یا خیر.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، اگر این کاراکتر جادوگر در قصه قسمت تازه این مجموعه فیلم حضور پیدا کند، این حضور کوتاه مدت و افتخاری خواهد بود.

براساس نام قسمت پنجم فیلم (دزدان دریایی کارائیب: مردگان سخن نمی‌گویند) یک روج هم نقش مهمی در قصه و ماجراهای آن خواهد داشت.

این روح یک سرباز سابق بریتانیایی است که با کاراکتر باربوسا (با بازی جفری راش) همراه می‌شود تا در انتقام گیری این کاراکتر به او کمک کند.

این انتقام‌گیری خط اصلی قصه تازه‌ترین قسمت مجموعه فیلم «دزدان دریایی کارائیب» را تشکیل می‌دهد. فیلم‌نامه قسمت جدیدی فیلم را تری روسو نوشته و تیم دو نفره یوآخیم رونینگ و اسپن ساندربرگ آن را کارگردانی می‌کند.

این دو فیلم ساز نروژی امسال برای درام شرح حال گونه «کون- تیکی» نامزد دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی سال بودند. قرار است کلید فیلم‌برداری «دزدان دریایی کارائیب 5» اوایل سال 2014 زده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها