امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50848
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس «شهرام ناظری» که کنسرت 28 و 29 تهران اش را در حمایت از کودکان و دختران آسیب دیده روستای «شین آباد» پیرانشهر روی صحنه ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس «شهرام ناظری» که کنسرت 28 و 29 تهران اش را در حمایت از کودکان و دختران آسیب دیده روستای «شین آباد» پیرانشهر روی صحنه برده بود، با دکوری جدید و صحنه آرایی متفاوتی نسبت به اجراهای قبلی اش در دو بخش به اجرای برنامه پرداخت.
در ابتدای برنامه یکی از دوستان نزدیک ناظری روی صحنه آمد و توضیحاتی را درباره دلایل برگزاری این برنامه و اهداف خیریه اش داد و در ادامه از تشکیل کمیته ای شامل استاد عزت الله انتظامی، علی نصیریان، جمشید مشایخی و بهمن فرمان آرا خبر داد که در آینده ای نزدیک قرار است با همراهی شهرام ناظری برنامه های خیریه ای را در سراسر کشور روی صحنه ببرند.

بنابر این گزارش «شیدا شدم» اثری از «مولانا» نخستین قطعه ای بود که ناظری با همراهی گروه مولوی به اجرا در آورد و پس از اتمام آن به حاضرین گفت: «ترافیک تهران همیشه باعث می شود که خیلی از ما سر زمان مقرر به قرارهایمان نرسیم. هر چند خیلی از ما نیز در برخی اوقات خودمان باعث و بانی اصلی این تاخیر ها هستیم.اما به هر حال حتی جهنم ایرانی ها قطعا بهتر از بهشت خارجی هاست»
تک نوازی و آواز و تصنیف «قفل زندان بشکنم» بخش های بعدی برنامه ناظری بودند
ناظری در ادامه چند اثر نوستالژیک خود را به اجرا در آورد و خود نیز در این قطعات با نواختن سه تار، گروهش را همراهی کرد و گفت : «چند اثر نوستالژیک و قدیمی را اجرا می کنیم که می دانم همه با آنها خاطره دارید و در واقع ما و شما با این آثار بزرگ شده ایم. امیدوارم این قطعات تاثیر زیبایی از امشب را در دل شما بوجود بیاورد.»
«دلا نزد، کسی بنشین» و «اندک اندک» از جمله این قطعات بودند که حضار پس از اتمام آنهابه تشویق استاد پرداختند.
پس از یک آنتراکت پانزده دقیقه ای، گروه به همراه شهرام ناظری روی صحنه آمدند تا آثار کردی را اجرا کنند.پس از اجرای این قطعات ناظری گفت: «خوشبختانه این روزها فضای همدلی در دل مردم بوجود آمده و با روی کار آمدن دولت جدید و تغییرات و تحولات بوجود آمده، جوانه امید در دل خیلی ها شکوفا شده است.» اجرای «آتش در نیستان»،نیز حسن ختام کنسرت ناظری بود.
گفتنی ست در این برنامه که به همت موسسه «رویال هنر پارس» بروی صحنه رفت یک ردیف از جایگاه VIP به خبرنگاران و اهالی رسانه اختصاص یافته‌بود که اقدامی شایسته تقدیر بود.
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها