امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50884
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عشق‌‏آباد، سفارت آمریکا در عشق‌‏آباد به همراه آژانس دولتی توسعه همکاری‏‌های ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عشق‌‏آباد، سفارت آمریکا در عشق‌‏آباد به همراه آژانس دولتی توسعه همکاری‏‌های بین‏‌المللی (USAID) یک کارگاه آموزشی چهار روزه پیرامون روند الحاق ترکمنستان به سازمان تجارت جهانی در منطقه ملی گردشگری «آوازه» واقع در ساحل ترکمنی دریای خزر برگزار کرد.

این کارگاه آموزشی چهار روزه تحت عنوان «مراحل اولیه در روند پیوستن ترکمنستان به سازمان تجارت جهانی» با حضور کارشناسان اعزامی آمریکایی با حضور نمایندگان از 20 وزارتخانه و ادارات ترکمنستان در محل «جاده ابریشم» برگزار شده است.

در همین حال، «برندی اویتحوفت»( Brandi Uithoft) مدیر آژانس توسعه بین‏‌المللی آمریکا در ترکمنستان خاطر نشان کرد: آژانس توسعه بین‌المللی ایالات متحده (یوساید) از پیوستن ترکمنستان به سازمان تجارت جهانی استقبال می‌کند.

وی تأکید کرد: عضویت ترکمنستان به سازمان تجارت جهانی در واقع افق‏‌های جدیدی برای ترکمنستان از جمله تقویت رقابت بین‏‌المللی این کشور در بخش‏‌های استراتژیک و تنوع و توسعه بخش اقتصاد کشور ایجاد می‏‌کند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها