امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50889
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری «الوطن»، «حمدین صباحی» پایه گذار جریان ملی مصر اعلام کرد که هدف اولیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری «الوطن»، «حمدین صباحی» پایه گذار جریان ملی مصر اعلام کرد که هدف اولیه باید به توافق رسیدن بر یک نامزد انتخاباتی انقلابی باشد تا اشتباهات گذشته تکرار نشود.

وی همچنین ضمن اعلام آمادگی برای نامزدی در انتخابات در صورتی که توافق و اجماعی در مورد او وجود داشته باشد تأکید کرد که آماده است تا از نامزدهای انقلابی که توافقی درباره آنها وجود دارد حمایت کند.

نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری مصر در اشاره به گمانه‌هایی درباره احتمال نامزد شدن «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع این کشور در انتخابات آتی تأکید کرد که السیسی بعد از تحولات 30 ژوئن جایگاهی مردمی پیدا کرده و در صورت حضور در انتخابات شانس برتر خواهد بود اما مطرح کردن مسئله‌ای فرضی با توجه به اینکه خود وزیر دفاع اعلام کرده در انتخابات حضور نخواهد داشت تنها موضع انقلابی‌ها را دچار تنش خواهد کرد.

صباحی تأکید کرد که او همچنان با کنار گذاشتن و مجازات گروهی هر بخشی از جامعه مخالف است و جریان‌های اسلامگرا حق دارند با معرفی نامزد خود در انتخابات حضور داشته باشند و حق انتخاب با مردم مصر خواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها