امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50903
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، عبدالرضا رحمانی‌فضلی پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه استاندار خراسان شمالی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، عبدالرضا رحمانی‌فضلی پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه استاندار خراسان شمالی، با بیان اینکه در این راستا تمام مصوبات مجلس در این حوزه اجرا می‌شود، اظهار کرد: تحقق این موضوع باعث عدالت اجتماعی خواهد شد.

وی با بیان اینکه راه مطلوب اعتدال است و غیر از این راه در این دولت موضوعیت ندارد، تاکید کرد: همه مدیران تلاش کرده تا در مسیر اعتدال و عقلانیت حرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه باید هر نوع تفکری که ناظر بر منافع مردم باشد، به گفتمان مسئولان در این دولت تبدیل شود، افزود: مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی برای ما مهم است، لیکن برای ما اولویت اقتصاد و توسعه است.

رحمانی‌فضلی تصریح کرد: دشمن در حوزه اقتصادی به ما فشار می‌آورد و باید در این راستا این حوزه را تقویت کنیم.

وی به استاندار جدید توصیه کرد تا توسعه محور بوده و به عنوان یک اصل به این مهم توجه کند.

وزیر کشور یکی از محورهای توسعه را مردم خواند و گفت: باید از ظرفیت‌های مردم در حوزه سرمایه‌گذاری‌ها و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بیشتر استفاده شود، چرا که اثربخش خواهد بود.

وی تاکید کرد: ما در دولت به دنبال بخش خصوصی بوده و معتقد به این اصل بوده از این رو باید در استان‌ها پنجره واحد برای تسریع در پاسخگویی به سرمایه‌گذاران تشکیل شود.

* مدیریت سیاسی مهم‌ترین اولویت وزارت کشور است

رحمانی‌فضلی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های وزارت کشور را مدیریت سیاسی عنوان کرد و گفت: تاکنون مردم وزارت کشور را با کارکرد سیاسی می‌شناختند و در سایر حوزه‌ها نقش آن کم‌رنگ‌تر بود.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت سیاسی به معنای مسئولیت‌پذیری و قانون‌پذیری است، اظهار کرد: فعالیت‌های سیاسی به معنای کمک به توسعه سیاسی بوده و ما در بحث مدیریت سیاسی به حقوق شهروندی نیز توجه ویژه‌ای داریم و بعد از انتخاب استانداران، کمیته حقوق شهروندی را در استان‌ها فعال خواهیم کرد.

* تقسیمات کشوری متوقف شده است

رحمانی‌فضلی در ادامه با بیان اینکه در حوزه سیاسی بحث تقسیمات کشور را داریم، گفت: اکنون هرگونه تقسیمات کشوری را متوقف کرده‌ایم تا طرح جامع تقسیمات کشوری به مجلس ارائه شود.

وی اظهار کرد: در دوره من محال است که خارج از ضوابط و چارچوب تقسیمات کشوری انجام شود و من شاهد بودم که در گذشته چه ظلم‌هایی در تقسیمات شده است.

* شورای اجتماعی وزارت کشور فعال می‌شود

وزیر کشور با اشاره به فعال‌تر شدن شورای اجتماعی در دوران وزارت کشور دولت یازدهم گفت: کانون خانواده‌محور در مناسبات اجتماعی خواهد بود و ما برای تقویت هر چه بیشتر حوزه‌های اجتماعی و کانون خانواده، شورای اجتماعی را فعال‌تر کرده تا در این مسیر به اهداف برسیم.

وی با بیان اینکه تمام مصوبات مجلس در این حوزه اجرا می‌شود، اظهار کرد: تحقق این موضوع باعث عدالت اجتماعی خواهد شد.

رحمانی‌فضلی با اشاره به اینکه با ناهنجاری‌ها 100 درصد برخورد خواهد شد، افزود: اکنون موضوع اعتیاد به عنوان یک مسئله مهم خانواده‌ها را درگیر کرده و باید برای مبارزه با مواد مخدر مردم نیز وارد شوند.
انتهای پیام/63002/ر40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها