امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50917
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ هادی مصطفایی گفت: در آستانه بازگشایی مدارس آسیب‌های احتمالی بچه‌ها را تهدید می‌کند. لذا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ هادی مصطفایی گفت: در آستانه بازگشایی مدارس آسیب‌های احتمالی بچه‌ها را تهدید می‌کند. لذا به خانواده‌ها توصیه می‌کنم با توجه به اینکه دانش آموزان مقطع ابتدایی آسیب پذیر هستند و آسانتر فریب خورده و دچار حادثه می‌شوند باید از آنها مراقبت بیشتری بعمل آورد.

وی در ادامه با بیان اینکه نوجوانان دوره ابتدایی به خصوص دختران نیز در معرض آسیب ها قرار دارند اظهار داشت: والدین و مربیان آموزشی باید این قشر جامعه را نسبت به خطرات و آسیب‌هایی که ممکن است آنها را تهدید کند آگاه کنند و از آنان بخواهند موارد و یا افرادی که به نظرشان مشکوک می‌رسد را برای پدران‏، مادران و معلمان خود بازگو کنند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه فرزندان باید یاد بگیرند اطلاعات مربوط به زندگی خصوصی خود را در اختیار افراد غریبه قرار ندهند افزود: علاوه بر آن در مورد افرادی که حین تحصیل با آنها ارتباط نزدیک دارند مانند راننده سرویس مدارس اگر سوالی یا ابهامی برایشان پیش آمد با بزرگترها مشورت کنند و آنان را در جریان مشکلات احتمالی خود قرار دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها