امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50918
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار جامعه فارس معصومه ابتکار در مراسم کاشت درخت صلح و در جمع خبرنگاران به سفر اخیر رئیس جمهور به نیویورک اشاره کرد و گفت: سفر اخیر رئیس ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس معصومه ابتکار در مراسم کاشت درخت صلح و در جمع خبرنگاران به سفر اخیر رئیس جمهور به نیویورک اشاره کرد و گفت: سفر اخیر رئیس جمهور در ایجاد صلح و دوستی میان کشورها قطعا مؤثر است چرا که صلح مبنای پیشرفت و تأمل است و دولت تدبیر و امید می‌تواند از این فرصت برای اصلاح مناسبات استفاده کند.

ابتکار با اشاره به جنگ‌های متعددی که طی سال‌های اخیر در کشورهای منطقه خاورمیانه اتفاق افتاده است افزود: بروز این جنگ‌ها آسیب‌های زیادی را متوجه محیط زیست کرده است و این مراسم می‌تواند پیام آشکاری باشد مبنی بر اینکه ما صرفا خواهان صلح هستیم.

وی افزود: ما می‌خواهیم نشان دهیم که صلح مبنای توسعه و پیشرفت و همچنین اعتلای بشر است.

ابتکار در ادامه سخنان خود از سایر کشورها خواست تا گونه‌های گیاهی و خاک خود را برای ایجاد نماد صلح به پارک پردیسان بفرستند.

رئیس سازمان محیط زیست همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه دلواپسی شما چیست ابراز داشت: دلواپسی‌های من بسیار است و می‌خواهم تلاش بسیاری کنم تا معضلات محیط زیست رفع شود.

وی با تأکید بر ریشه‌یابی مشکلات زیست محیطی ادامه داد: رفع این معضلات فقط با همکاری مردم و مسئولان میسر خواهد بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه دلواپسی‌ها من بسیار زیاد است و نمی‌توانم چند مورد کوتاه را نام ببرم ادامه داد: دلواپسی‌های مربوط به محیط زیست تمام شدنی نیست مشکلات شامل آب، هوا، خاک، یوزپلنگ، دریاچه بختگان و گرم شدن کره زمین می‌شود.

رئیس سازمان محیط زیست در مورد ساخت و سازهایی که در منطقه کوه دماوند ایجاد می‌شود خاطرنشان کرد: کوه دماوند نماد ملی بوده و بسیار مهم است بنابراین از آن نیز دفاع می‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها