امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50952
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از انتشار گفت‌وگوی تفصیلی فارس با حسین مرعشی، برخی سایت‌ و روزنامه‌ها ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از انتشار گفت‌وگوی تفصیلی فارس با حسین مرعشی، برخی سایت‌ و روزنامه‌ها مدعی شدند که مصاحبه مذکور مورد تحریف قرار گرفته است که در نهایت مرعشی ضمن گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگاران فارس مبنی بر دلجویی بابت وقوع چنین بی‌اخلاقی با ارسال نامه‌ای زنجیره بداخلاقی صورت گرفته اخیر را پاره کرده و بر رعایت کامل امانت و اخلاق در مصاحبه‌اش با خبرنگاران فارس تاکید کرد.

قابل ذکر است روزنامه آرمان همچنین مدعی شده بود که خبرنگاران فارس طی توافقی با آقای مرعشی متعهد شده بودند مواردی که وی بر عدم انتشار آن تاکید داشته، ‌منتشر نشود، که این موضوع نیز کلاً صحت نداشته است.

متن کامل نامه مرعشی به روزنامه آرمان که رونوشت آن در اختیار فارس قرار گرفت به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی

ضمن تشکر از انعکاس مصاحبه اینجانب، لازم به ذکر است اعتراض اینجانب به نحوه انعکاس مصاحبه مورخه 26 ماه جاری با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مربوط به خلاصه منتشر شده آن خبرگزاری بود که پس از انتشار متن کامل و با اصلاحیه‌ای که با نظر اینجانب انجام شد، آن ایرادات مرتفع گردید. متن نهایی که با رعایت کامل امانت و اخلاق منتشر شده، مورد تایید اینجانب می‌باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها